Diplo, Sia i Labrinth debiutują w kwietniu

11 marca 2019
ok. 1 minuta czytania

Informacje podali sami muzycy na swoich profilach Twitterowych. Grupa została powołana do życia 10 miesięcy temu. Od tego czasu kapeli udało się zaprezentować trzy single: „Thunderclouds”, „Mountains” oraz „Genius”. Ten ostatni kawałek doczekał się też remiksu z udziałem Lil Wayne’a.

Diplo to DJ, producent i siła sprawcza Major Lazer. Na przebojową mieszankę formacji składają się niskie basy, jamajskie, dancehallowe rytmy, trapowe wycieczki i EDM-owe podbicia. Ostatnie wydawnictwo Diplo to EP-ka zatytułowana „Europe”.

Sia Furler muzyczną karierę rozpoczynała od wokalnych, gościnnych występów głównie w utworach Zero 7. Pierwszy własny longplay, „OnlySee”, wydała w 1997 roku. Jednocześnie prowadziła karierę solową i zdobywała uznanie jako autorka piosenek dla innych wykonawców. Z jej talentu korzystali Beyoncé, Kylie Minogue, Flo Rida czy Rihanna, dla której przygotowała przebój „Diamonds”. Współtworzyła też utwory „Titanium” David Guetta i „Wild Ones” Flo Ridy, w których zresztą również zaśpiewała. Ważnym momentem w karierze pochodzącej z Adelaide artystki było wydanie płyty „1000 Forms of Fear” (2014), z której pochodził hit „Chandelier”. Jej ostatnie wydawnictwo to „Everyday Is Christmas” z 2017 roku.

Labrinth, który naprawdę nazywa się Timothy McKenzie, zadebiutował krążkiem „Electronic Earth” w kwietniu 2012 roku. Fani ciagle czekają na drugą płytę angielskiego muzyka, „Take Me to the Truth”.