Disturbed zagrają w Warszawie

20 listopada 2018
ok. 1 minuta czytania

Disturbed (wokalista David Draiman, gitarzysta Dan Donegan, perkusista Mike Wengren oraz basista John Moyer) ogłosili światową trasę koncertową, która promuje ich najnowszy album „Evolution” oraz pochodzący z niego singel „Are You Ready”, który zajął pierwsze miejsce na liście Billboardu Hot Mainstream Rock Tracks Chart i utrzymywał się na tej pozycji przez 4 tygodnie.

To dwunasty utwór w historii zespołu, który zajął najwyższą pozycję na liście, a jednocześnie utwór, który wspiął się tam najszybciej. Singel odnotował ponad 5 milionów streamów w serwisie Spotify, a teledysk ma już ponad 7 milionów wyświetleń na Youtube.

Evolution World Tour to nie tylko utwory z najnowszego albumu, ale także największe hity zespołu – publiczność usłyszy m.in. „Down With The Sickness”, „Inside The Fire” czy „The Sound Of Silence”.

Najnowszy album został nagrany w Vegas z Kevinem Churko, który wyprodukował również wydany w 2015 roku album „Immortalized”. Płyta ta zadebiutowała na 1 miejscu na liście Billboard Top 200, zdobyła platynowy certyfikat, a promował ją potrójnie platynowy utwór „The Sound of Silence”. Ten ostatni zdobył Grammy w kategorii Best Rock Performance.

Bilety dostępne będą w sprzedaży od piątku, 23 listopada od 10:00 na LiveNation.pl.