DJ Khaled dwa razy z Drakiem

17 lipca 2020
ok. 1 minuta czytania

Okładka utworu \”Greece\” kryje w sobie dwa symbole – sowy, często stosowanego przez Drake\’a oraz klucza – ulubionego symbolu DJ-a Khaleda. Poprzez singiel \”Popstar\” producent chciał pokazać, że za każdym hitem stoi ktoś, kto pociąga za sznurki i ma wizję, jak dany utwór powinien wyglądać. \”Greece\” to z kolei celebracja różnych życiowych przyjemności.

Piosenki zapowiadają nowy, dwunasty album DJ-a Khaleda.

DJ Khaled i Drake wydali do tej pory szereg wspólnych singli: \”I\’m on One\” (2011), \”No New Friends\” (2013), \”For Free\” (2016) czy \”To The Max\” (2017). Jest to jednak ich pierwsze od trzech lat wydane razem nagranie.

Od czasu rozpoczęcia kariery prawie 20 lat temu, DJ Khaled zgromadził łącznie ponad 3 miliardy odtworzeń w platformach streamingowych. Ma w dorobku osiem złotych, pięć platynowych i dwa podwójnie platynowe single. Jego płyty, takie jak \”Major Key\” i \”Grateful\”, trafiły na pierwsze miejsce na liście Billboard Top 200 i zawierały globalne przeboje \”I’m The One\” (feat. Justin Bieber, Quavo, Chance the Rapper, & Lil Wayne) oraz \”Wild Thoughts\” (feat. Rihanna & Bryson Tiller).