DJ Spox i Mike Polarny na Electronic Beats Festival

23 marca 2012
ok. 2 minut czytania

Mike Polarny doskonale sprawdził się w roli mistrza ceremonii wprowadzającego w nastrój wieczoru na Electronic Beats w Warszawie, dlatego organizatorzy postanowili zaprosić go ponownie. – Rozgrzewanie publiczności przed gwiazdami wieczoru to jedno z moich ulubionych zadań – zapewnia DJ. – Czuję się wtedy jak szaman, który buduje emocje poprzez muzykę i przygotowuje wiernych na punkt kulminacyjny. W warszawskim Soho zrobiłem to dobrze, ale w Gdańsku szykuję się na więcej. Jeszcze ciekawszy jest bowiem skład artystów z zagranicy, a moje stanowisko didżejskie tym razem na głównej sali. Będzie ogień.

Na afterparty z kolei rządził i dzielił będzie DJ Spox, warszawski producent i DJ, znany, m.in., z formacji Cisza i Spokój, współpracy z grupą Masala, a także Noviką, Muflonem i Flintem, ale przede wszystkim, ze scen klubowych i festiwalowych z Open’erem na czele. – Bardzo ucieszyło mnie zaproszenie na Electronic Beats. Line-up jest bardzo obiecujący, więc spodziewam się wyśmienitej zabawy i świetnych muzycznych doznań. Afterparty rządzi się swoimi prawami, ale podejrzewam, że uda mi się poderwać publiczność do zabawy. Mam nadzieję, że wspólnie dotrwamy do wschodu słońca – kusi DJ Spox. – Muzycznie… Cóż, na pewno będą moje autorskie niespodzianki, aczkolwiek spodziewajcie się też znanych i lubianych dźwięków.

Druga polska edycja festiwalu Electronic Beats odbędzie się 28 kwietnia w Gdańsku, w Centrum Stocznia Gdańska. Wystąpią James Blake, Digitalism, Squarepusher, Jazzanova feat. Paul Randolph i Dillon. Bilety do nabycia w sieci Ticketpro oraz wybranych punktach sprzedaży – sieć Empik oraz sklepy Saturn i Media Markt – w cenie 50 zł (do 31 marca) i 60 zł (do 27 kwietnia). W dniu koncertu: 70 złotych. Dla klientów T-Mobile specjalna cena promocyjna.