Django Django zagrają w Warszawie

21 kwietnia 2021
ok. 2 minut czytania

O Django Django zrobiło się głośno już w 2012 roku, gdy swoim debiutem, zatytułowanym po prostu \”Django Django\”, oczarowali cały muzyczny świat. Zakochali się w nich zarówno fani gitarowego indie rocka, jak i miłośnicy syntezatorowego brzmienia. To właśnie muzyczna eklektyczność i nieszablonowość od zawsze były znakiem szczególnym Django Django. Niemal dekada działalności londyńskiego składu zaowocowała czterema świetnymi krążkami, imponującą liczbą przebojowych numerów chętnie wykorzystywanych przez twórców gier komputerowych czy filmów oraz występami na największych światowych festiwalach.

Ten niewątpliwy sukces zupełnie nie zmienił podejścia zespołu do tworzenia nowej muzyki, która wciąż zaskakuje różnorodnością wpływów. Wydany w lutym tego roku krążek \”Glowing in the Dark\” wydaje się być otwarciem kolejnego ekscytującego okresu w historii Django Django. Jak przyznają sami muzycy, tego albumu nie można porównać do żadnego, wydanego wcześniej wydawnictwa kwartetu i jego odbiór podczas występów na żywo będzie zupełnie nowym doznaniem dla fanów.

Django Django, brytyjscy mistrzowie przełamywania muzycznych granic, mający za nic gatunkowe szufladki wracają do Polski aby na żywo zaprezentować materiał z najnowszego, świetnie przyjętego krążka \”Glowing in the Dark\”. Podczas koncertu, który odbędzie się 12 listopada w warszawskim klubie Niebo, nie zabraknie naturalnie również największych hitów zespołu, z \”Default\”, \”Found You\” czy \”Life\’s a Beach\” na czele.

Bilety na to koncert w cenie 105 zł będą dostępne w regularnej sprzedaży od piątku, 23 kwietnia na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.