Dla Beyoncé i Jay-Z wszystko jest miłością

17 czerwca 2018
ok. 1 minuta czytania

Płyta firmowana nazwą The Carters ukazała się 16 czerwca. Na razie dostępna jest ekskluzywnie w należącym do rapera serwisie Tidal. Na albumie
„Everything is Love” znalazło się 9 kompozycji.

W „Apeshit” pojawiają się Offset i Quavo z Migos, a Ty Dolla $ign pomógł w realizacji piosenki „Boss”. Frontman TV on the Radio Dave Sitek napisał „Lovehappy”, a Pharrell Williams śpiewa w „Nice”.

Poniżej można zobaczyć teledysk do piosenki „Apeshit”.

Oto tracklista „Everything is Love”:

1. Summer
2. Apeshit
3. Boss
4. Nice
5. 713
6. Friends
7. Heard About Us
8. Black Effect
9. Lovehappy

Jay-Z to jeden z popularniejszych hiphopowych artystów. Trzy albumy nowojorczyka – „Reasonable Doubt” (1996), „The Blueprint” (2001) i „The Black Album” (2003) – uważane są za kluczowe dla gatunku. Magazyn „Rolling Stone” zamieścił go na 88. miejscu w rankingu 100 największych artystów wszech czasów. Ostatnio Amerykanin zajęty jest też produkcją filmów i dokumentów.

Beyoncé karierę zaczynała jako członkini żeńskiej grupy R&B, Destiny’s Child. Od 2003 roku działa na własny rachunek i jest dziś jedną z najpopularniejszych, najbardziej wpływowych gwiazd popu/R&B. Na koncie ma 6 studyjnych albumów, z których ostatni to „Lemonade” z 2016 roku. W ciągu blisko 20 lat na scenie Amerykanka sprzedała ponad 100 milionów płyt jako solistka i 60 milionów z Destiny’s Child.

Beyoncé i Jay-Z zagrają 30 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie.