DNCE i Nicki Minaj całują obcych

12 maja 2017
ok. 1 minuta czytania

„Kissing Strangers” to następca debiutanckiego multiplatynowego hitu „Cake By The Ocean”, który osiągnął wynik ponad miliard odtworzeń. W wideo widzimy szereg barwnych postaci, całujące się pary oraz zespół występujący w klubie, do którego nagle wchodzi Nicki Minaj. Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

DNCE tworzą: Joe Jonas, Cole Whittle, JinJoo oraz Jack Lawless. Zespół ma na swoim koncie ponad 7 milionów sprzedanych singli, 550 milionów streamów i ponad 250 milionów odsłon na Vevo. To także laureaci nagrody MTV VMA 2016 w kategorii najlepszy nowy artysta. Formacja ma na koncie EP-kę „Swaay”, która ukazała się pod koniec 2015 roku.

Nicki Minaj zadebiutowała w 2010 roku płytą „Pink Friday”. Dwa lata później wydała „Pink Friday: Roman Reloaded”. Trzeci i na razie ostatni album raperki, „The Pinkprint”, miał premierę w grudniu 2014 roku. Wszystkie wielokrotnie pokryły się platyną w Stanach Zjednoczonych. Sprzedała 20 milionów swoich singli, a piosenki z jej udziałem rozeszły się w 60 milionach. Artystka regularnie pojawia się w nagraniach innych muzyków.