\”Dobra czarodziejka\” Skubasa

26 maja 2021
ok. 1 minuta czytania

Utwór powstał ze specjalną dedykacją dla mamy artysty. Przypomina on, jak ważne są nasze mamy, o których ciężkiej pracy nie wolno zapominać.

– Czasami nie zauważamy tego, że oddychamy. Stało się to dla nas oczywiste, naturalne. Wystarczy, że ktoś próbuje nas pozbawić tlenu na moment – zaczynamy doceniać każdą cząsteczkę powietrza – mówi Skubas. – Mam wrażenie, że czasem podobnie jest z naszymi mamami. Wydaje się nam tak oczywiste i naturalne, że są. Prawda jest taka, że niewiele jesteśmy w stanie sobie przypomnieć, jak dużo trudu włożyły w nasz rozwój i wychowanie. I nieważne, że nie każda jest ideałem – ważne by pamiętać, że bycie matką to najcięższa, najbardziej niedoceniana i w dodatku – niepłatna – praca na świecie! Doceńcie i przytulcie swoje mamy dzisiaj, jeśli tylko możecie!

Premierze towarzyszy teledysk stworzony wraz z fanami Skubasa. Dzięki spontanicznej akcji na social mediach zebrane zostały zdjęcia fanów z ich mamami, które możemy zobaczyć w klipie. To wspaniała pamiątka i gratka dla słuchaczy. Wszystkim mamom życzymy wszystkiego najlepszego!