Doda przedpremierowo z nowym singlem oraz teledyskiem na TikToku

21 czerwca 2021
ok. 2 minut czytania

Premiera odbędzie się 24 czerwca, natomiast już dziś możecie posłuchać fragmentu w aplikacji TikTok. Oprócz tego startuje tam challenge #dontwannahide, przy którym możecie użyć specjalnie zaprojektowanego filtra. Pomoże on dokonać waszej przemiany poprzez zdjęcie maski social mediów i tego jak widzą was inni.

Nowoczesny, utrzymany w klubowym tonie nowy singiel z miejsca wpada w ucho za sprawą chwytliwego rytmu oraz niepodrabialnego wokalu artystki. \”Don\’t Wanna Hide\” jest także intrygujący w warstwie tekstowej.

– Utwór opowiada o życiu w kłamstwie, o relacji, która jest zbudowana na sztucznej nadziei, o chęci wyrwania się z tej iluzji, w której sieć można wpaść zupełnie nieświadomie – mówi Dorota Rabczewska. – To także piosenka o nieukrywaniu swoich potrzeb i marzeń o szczerej miłości. O odwadze, by wyrzucić z siebie prawdę i uwolnić się od gry pozorów, bez względu na cenę, którą przyjdzie nam zapłacić. Bo najgorsza prawda jest lepsza od najpiękniejszego kłamstwa. A o prawdziwą miłość zawsze warto walczyć.

Doda napisała utwór wspólnie z Patrykiem Kumórem, Dominikiem Buczkowskim-Wojtaszkiem i Lanberry. Fanów na pewno zainteresuje i ucieszy informacja, że do \”Don\’t Wanna Hide\” powstał także polski tekst.

Warto dodać, że przedpremierowo, bo 23 czerwca będziecie mogli obejrzeć na profilu @doda na TikToku fragment teledysku do singla \”Don\’t Wanna Hide\”, który będzie się różnił od tego, który trafi dzień później na kanał YouTube TheDodaTV.

To pierwsza taka przedpremiera na TikToku w Polsce.