Dokument o Scorpions w listopadzie na DVD

20 października 2015
ok. 1 minuta czytania

Na DVD i Blu-rayu oraz jako plik cyfrowy film będzie w sprzedaży od 27 listopada. „Forever And A Day” przedstawia historię Scorpions od samego początku aż po trasę „Final Sting”. Tournée miało być ostatnim, ale niemiecka formacja postanowiła jednak istnieć i grać dalej, ale z mniejszą niż do tej pory częstotliwością. Na filmie będzie można między innymi zobaczyć wizytę Scorpions na Kremlu i spotkanie z Michaiłem Gorbaczowem, któremu podarowano złotą płytę za singel „Wind Of Change”.

Przypomnijmy, że 6 listopada 2015 roku, z okazji 50-lecia zespołu, ponownie ukaże się osiem jego albumów, w zremasterowanej formie: „Blackout”, „Lovedrive”, „Love At First Sting”, „World Wide Live”, „Savage Amusement”, „Animal Magnetism”, „Tokyo Tapes” i „Taken By Force”. Płyty ukażą się na CD oraz na winylu.

Przypomnijmy, że w ramach obchodów 50-lecia istnienia Scorpionsi zawitają do Polski. Jubileuszowy show odbędzie się 4 marca 2016 roku w krakowskiej Tauron Arenie.

Ceny biletów:

GC – 290 zł,
Płyta A – 229 zł
Trybuny premium dół – 320 zł
Trybuny tył dół – 255 zł
Trybuny góra – 190 zł
VIP – 699 zł

Wejściówki będzie można nabywać za pośrednictwem stron: Prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

Ostatnia płyta Scorpions to „Return To Forever” z 2015 roku.