Dołącz do armii Lemmy’ego

16 września 2008
ok. 1 minuta czytania

Wokalista grupy współpracuje z twórcami Entropii, firmą Mindark, nad dodaniem do gry Lemmy’s Castle oraz Motörhead Stadium. Oba wirtualne obiekty ukażą się w grze, gdy zostanie ona zaktualizowana z użyciem technologii CryENGINE 2. W zamku Lemmy’ego gracze będą mogli dołączyć do jego armii, pod warunkiem, że pokonają strażników. Bycie wojownikiem muzyka umożliwi im rozmowę z artystą na prywatnym kanale, uczestnictwo w specjalnych misjach oraz możliwość wygrania zarówno prawdziwych, jak i wirtualnych produktów związanych z Motörhead. Pośród nagród znajduje się ekskluzywna wycieczka do Los Angeles na drinka z Lemmym w Rainbow Bar and Grill na Sunset Boulevard.

Stadion będzie pierwszym wirtualnym obiektem do występów muzycznych. Gracze odwiedzający go będą mogli się cieszyć nagranymi koncertami Motörhead lub relacjami na żywo.

Jak na razie można składać podania o przyznanie darmowych (lecz oczywiście wirtualnych) gadżetów związanych z Motörhead na stronach JoinLemmysArmy.com oraz MotorheadStadium.com.

Entropia Universe jest wirtualnym światem przyszłości, którego pieniądze można przeliczać na dolary, co umożliwia graczom zarabianie pieniędzy w świecie wirtualnym i wykorzystywanie ich w realu.

Ostatnia studyjna płyta Motörhead to „Kiss of Death” z sierpnia 2006 roku.