Doznaj przyjemności z Justice

21 września 2017
ok. 1 minuta czytania

Zgodnie z tytułem klip skupia się na przyjemności. Muzycy postawili na doznania cielesne. Na ekranie widzimy więc parę w miłosnym uniesieniu. Nie jest to jednak zwyczajny teledysk z kobietą i mężczyzną uprawiającymi seks. Za reżyserię odpowiada Alexandre Courtes, który nakręcił „Seven Nation Army” The White Stripes i zaprojektował hełmy Daft Punk. Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

Do filmiku wykorzystano nową, nagraną na żywo wersję „Pleasure”. Piosenka pochodzi z wydanej 18 listopada 2016 roku płyty „Woman”. Gaspard i Xavier, laureaci Grammy z 2009 roku, przygotowali na trzeci album 10 kompozycji. Sami nadali im brzmienie, zaś do gościnnych nagrań zaprosili Morgana Phalena, który współpracował już wcześniej z Justice, francuskiego wokalistę Romualda, czy Johnny’ego Blake’a z brytyjskiej grupy Zoot Woman oraz M. Yaman. Na płycie słychać także London Contemporary Orchestra.

Justice to francuska elektroniczna formacja, która ma na koncie jeszcze dwa albumy „†” (2007) i „Audio, Video, Disco” (2011). Choć grupa może poszczycić się kilkoma prestiżowymi nagrodami, w tym Grammy, prawdziwą siłą duetu są pełne energii, iście rockowe koncerty. Dużym przebojem zespołu był „Civilization” wykorzystany w jednej z dużych kampanii reklamowych.