Dr. Misio szuka statystów do klipu

10 września 2017
ok. 1 minuta czytania

Wideo powstanie do nagrania „Mordor”. Zdjęcia odbędą się 11 września w Warszawie. Obowiązywać będą oficjalne, korporacyjne stroje.

– 11 września, czyli w najbliższy poniedziałek ruszają zdjęcia do nowego teledysku Dr Misio – czytamy w ogłoszeniu. – Zapraszamy chętnych, którzy chcą wziąć udział w tym niecodziennym i niezwykłym przedsięwzięciu. (…) Wiek 20-50 (poszerzyliśmy granicę wieku, bo się pytacie…:). Znamy już też godziny zdjęć: 16.30-18.30 w najbliższy poniedziałek na ul. Równoległej 4a. Czekamy na was! Koniecznie macie założyć w stroje korporacyjne! Więcej szczegółów udzielimy drogą mailową. Swoje zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: [email protected].

Utwór „Mordor” pochodzi z trzeciej płyty Dr. Misio, „Zmartwychwstaniemy”. Nad brzmieniem materiału czuwał Kuba Galiński. Zawartość muzycy określają jako smutne piosenki o miłości i śmierci do tekstów Vargi i Marcina Świetlickiego. Cyniczne, depresyjne i jak zawsze celne obserwacje współczesnego świata. Przekaz jest podszyty dużą dozą inteligentnej ironii.

W skład zespołu wchodzą Arkadiusz Jakubik (wokal), Paweł Derentowicz (gitara), Mario Matysek (gitara basowa), Radek Kupis (klawisze) i Janek Prościński (perkusja). Poprzedni longplay grupy to „Pogo” z 2014 roku.

Jakubik ostatnio zagrał w filmach „Ksiądz” Wojciecha Smarzowskiego oraz „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” w reżyserii Marii Sadowskiej.