Drama wspomagają Gorgon City

3 lutego 2021
ok. 1 minuta czytania

Przy każdym kolejnym singlu Gorgon City podnosi poprzeczkę, gdy chodzi o poziom produkcji. Duet wciąż stara się wynajdywać ekscytujące nowe nazwiska wśród wokalistów. Tym razem po raz drugi postawili na współpracę z duetem z Chicago DRAMA.

Kye Gibbon i Matt Robson Scott z Gorgon City są jednym z najbardziej rozchwytywanych duetów muzyki dance. Ich dotychczasowy katalog liczy ponad 1,5 miliarda streamów. DRAMA to projekt producenta Na’el Shehade oraz wokalistki Via Rosa. Razem łączą R&B z dance-popem. Wcześniej pracowali z Gorgon City nad singlem \”Nobody\”. Utwór spotkał się z tak dobrym przyjęciem, że kolejny wspólny kawałek był tylko kwestią czasu.

\”You’ve Done Enough\” to produkcyjny majstersztyk. Wokal DRAMA świetnie łączy się z charakterystycznym dla Gorgon City basem. Do singla powstał także teledysk.

Gorgon City w ciągu ostatnich 18 miesięcy wydało serię wyjątkowych singli, w tym m.in. \”Burning\” ft. Evan Giia, \”House Arrest\” ft. Sofi Tukker (ponad 12 mln streamów w 10 tygodni, szczyt zestawienia US Dance Radio), \”There For You\” ft. MK, jak również utworów wydanych w ramach klubowego labelu REALM: \”Trapdoor\”, \”Lick Shot\”, \”Delicious\”, \”Elizabeth Street\”, \”Roped In\”, \”Motorola\” i \”Grooves On The Vinyl\”. Utwór \”Go Slow\” z Kaskade dotarł na szczyt Billboard Dance Chart.