Droga dieta Kelly Clarkson

10 czerwca 2018
ok. 2 minut czytania

36-letnia Kelly Clarkson w ostatnim czasie wyraźnie zeszczuplała. Jak się okazuje nie jest to wynikiem ostrych ćwiczeń ani wielkich ograniczeń w jedzeniu. Wokalistka jedynie zmieniła nieco dietę.

– Ludzie myślą, że dużo ćwiczę, ale to nieprawda – mówi Kelly Clarkson. – Tak naprawdę jem prawie to samo co wcześniej. Używam tylko innych składników. Cały czas lubię ciastka, tylko, że robię je z mąki z manioku albo tapioki albo migdałowej. Mogę też zjeść kurczaka smażonego, ale takiego bez hormonów i antybiotyków.

Kelly Clarkson dzięki diecie schudła blisko 17 kilogramów. Dodatkowo poważnie też zeszczuplał jej portfel.

– Będę szczera z wami. Ta dieta naprawdę jest droga – mówi Kelly Clarkson. – Gdy dorastałam nie było szans na takie jedzenie. Nie tylko nie było mnie stać, ale też nie miałabym tego gdzie kupić.

Oprócz milionów sprzedanych płyty i singli, wyprzedanych koncertów, Kelly ma także na koncie udaną karierę musicalową, ale przede wszystkim szczęśliwe życie rodzinne w Nashville u boku męża i dwójki dzieci. W 2016 roku Clarkson zadebiutowała jako pisarka. Napisała książkę dla dzieci „River Rose And The Magical Lullaby”, która weszła na listę bestsellerów „New York Times”. W 2017 roku ukazała się kontynuacja tej opowieści, „River Rose And The Magical Christmas”.

Kelly Clarkson sprzedała 25 milionów albumów i 36 milionów singli na całym świecie. Jej największe przeboje to „Before Your Love” / „A Moment Like This”, „Since U Been Gone”, „My Life Would Suck Without You” i „Stronger (What Doesn’t Kill You)”. Longplay „Meaning of Life” ukazał się 27 października 2017 roku.