Nowy czworonóg Hilton to szpic miniaturowy kupiony w Japonii. Gwiazda wybrała się ostatnio do Tokio właśnie w towarzystwie Reinhardta, który jest podobno jej nowym partnerem.
– Doug jest zachwycony Paris – zdradza znajomy sportowca. – Mówi, że to najseksowniejsza kobieta pod słońcem. Najwidoczniej wkupił się w jej łaski, bo Paris chętnie przebywa w jego towarzystwie.
Miniaturowy czworonóg to nie pierwszy prezent, jaki Reinhardt podarował Paris Hilton. W zeszłym miesiącu kupił jej reprodukcję obrazu Andy’ego Warhola przedstawiającego Marilyn Monroe. Do tej pory żadne z zainteresowanych nie potwierdziło plotek o romansie.
W listopadzie 2008 roku amerykańscy widzowie mogli podziwiać Paris Hilton w obrazie „Repo! The Genetic Opera”. Jej jedyne fonograficzne dokonanie to album „Paris” z sierpnia 2006 roku.