Dropkick Murphys dwa razy w Polsce

3 lutego 2014
ok. 1 minuta czytania

Na każdym z ośmiu albumów imigrantów z Irlandii słychać nie tylko mocnego punk rocka i energetycznego, szalonego rock and rolla, ale i pokaźną dawkę irlandzkich rytmów, a obok elektrycznych gitar i perkusji – szkockie dudy czy banjo. Okładki ich wydawnictw zdobią celtyckie motywy, a mieszkańcy Bostonu nie wyobrażają sobie obchodów Dnia Świętego Partyka bez ich udziału. Szalona, wesoła, mocno energetyczna muzyka zjednała im fanów na całym świecie. Jednak Dropkick Murphys dopiero na żywo pokazują, na co ich stać.

Zespół odwiedzi nasz kraj w ramach promocji albumu „Signed And Sealed In Blood”, który miał premierę w 2013 roku. Jak przyznają sami muzycy, longplay stanowi przeciwieństwo poprzednika z 2011 roku, a materiał na nim zawarty to efekt dobrej zabawy i chęci zaprezentowania fanom najbardziej chwytliwych i wariackich utworów, które będą świetnie nadawały się do wspólnego śpiewania na koncertach.

Bilety w cenie 110/140 zł (120/150 zł w dniu koncertu) będą do kupienia w punktach sprzedaży na terenie całego kraju od 6 lutego 2014.