Druga część historii Kiss

29 czerwca 2007
ok. 1 minuta czytania

Na trzech płytach DVD ukaże się materiał będący kroniką historii zespołu z lat 1978-1991. Na pierwszym krążku znajdą się między innymi fragmenty wiadomości telewizyjnych na temat zespołu oraz zapis przedstawienia \”Kiss in Attack of the Phantoms\”, teatralnej wersji filmu \”Kiss Meets the Phantom of the Park\” z 1978 roku.

Na drugiej płycie umieszczono teledysk do utworu \”Shandi\”, zapis koncertu w Sydney z 1980 roku oraz materiał z występów telewizyjnych promujących płytę \”(Music From) The Elder\” z 1982 roku.

Trzecia płyta zawiera zarejestrowany w czerwcu 1983 roku koncert z Rio de Janeiro – jeden z ostatnich występów grupy w makijażu – oraz niesławne \”zdjęcie masek\” w na antenie telewizji MTV.

– To fantastyczne, że część pierwsza \”Kissology\” sprzedała się w tak dużym nakładzie – powiedział gitarzysta Tommy Thayer. – Czy to mnie zaskoczyło? Nie, ani trochę. To Kiss w jego wczesnym, surowym wcieleniu, czterech nienasyconych, rozpalonych facetów pragnących zawojować świat. Cały ten wspaniały materiał stał się w końcu dostępny – to ekscytujące!

Album \”Kissology: Volume One, 1974-1977\” ukazał się w październiku 2006 roku.