Drzewka pomarańczowe Mariny

22 marca 2019
ok. 2 minut czytania

Marina, wcześniej znana jako Marina And The Diamonds, ujawniła trzeci singel zwiastującego jej czwarty album. Piosenka nosi tytuł „Orange Trees”, a płyta, z której pochodzi, „Love + Fear”, ukaże się 26 kwietnia 2019 roku.

Utwór „Orange Trees” pochodzi z części „Love”. Za jego produkcję odpowiada Oscar Gorres (Britney Spears, Taylor Swift, Maroon 5). Jest on także współautorem piosenki wraz z Mariną, Jakobem Jerlstromem i Erikiem Hassle. Artystka zachęca w utworze, aby rozkoszować się cudami natury. Nie bez powodu teledysk do „Orange Trees” nakręcono w pięknych okolicznościach przyrody, w Meksyku. Za reżyserię odpowiada laureatka Grammy Sophie Muller.

Podczas czteroletniej przerwy Marina próbowała odkryć prawdziwą siebie, stworzyła MarinaBook, w której poruszała ważne dla siebie tematy pozamuzyczne, a także wróciła na studia na uniwersytecie. Na uczelni zgłębiała osobowość człowieka i teorię więzi. Teraz zamierza brać czynny udziału w naukowych wydarzeniach i warsztatach, które tematem są relacje społeczne.

Artystka zadebiutowała albumem „The Family Jewels” (2010; złoto na Wyspach) potem był „Electra Heart” (2012; numer 1 na Wyspach). Na koncie Mariny jest ponad 800 milionów streamów oraz przeszło 400 milionów odsłon teledysków. Trzy z jej płyt znalazło się w Top 10 brytyjskiego notowania. Album „Froot” znalazł się w Top 10 na SoundScan/Billboard 200 oraz osiągnął miejsce czwarte na Top Albums Chart. Zebrał doskonałe recenzje i zdobył szczyty list iTunes Top Albums w USA, Argentynie, Grecji, Irlandii, Wielkiej Brytanii.