Dua Lipa ratuje homara

12 lutego 2021
ok. 1 minuta czytania

Wyprodukowany przez Slya spokojny utwór pochodzi z wydawnictwa \”Future Nostalgia – The Moonlight Edition\”, na którym znalazły się też single \”Don\’t Start Now\”, \”Physical\”, \”Break My Heart\” i \”Levitating\”.

Akcja teledysku do \”We\’re Good\” rozgrywa się na przełomie XIX i XX wieku. Na ekranie widzimy Duę Lipę śpiewającą w eleganckiej restauracji na statku. W tej samej restauracji ważą się losy pewnego homara… Piękne, surrealistyczne wideo wyreżyserowali Vania Hetmann i Gal Muggla.

Także dziś premierę ma \”Future Nostalgia – The Moonlight Edition\”. Zestaw ukazuje się na wszystkich platformach cyfrowych. Ta edycja deluxe płyty \”Future Nostalgia\” zawiera trzy nieznane dotąd utwory \”If It Ain\’t Me\”, \”That Kind of Women\” i \”Not My Problem\” (feat. JID), a ponadto przebój \”Prisoner\” nagrany w duecie z Miley Cyrus, który zgromadził już 250 milionów streamów. Na wydawnictwo trafiła też piosenka \”Fever\” z Angèle, która spędziła trzy tygodnie na 1. miejscu listy przebojów we Francji oraz 11 tygodni w Belgii oraz nagranie z J Balvinem i Bad Bunnym \”UN DIA (ONE DAY)\” (Feat. Tainy), które ma 500 milionów streamów.