Dwa koncerty Ayọ w Katowicach

21 października 2020
ok. 1 minuta czytania

Koncerty odbędą się w dniu 28 października o godzinie 18.00 i 21.00.

W celu przeorganizowania widowni zostanie wysłany mail z informacjami o wymianie biletów. Po wybraniu godziny koncertu bilety z nowymi miejscami zostaną przesłane drogą elektroniczną.

Ayọ to prawdziwie multi-etniczna artystka. Jej pseudonim artystyczny to w języku joruba radość. Właśnie taką muzyką – radosną – dzieli się z publicznością. Trudno jednoznacznie ją zaklasyfikować, gdyż po części uwielbia indie pop, flirtuje z reggae. Ostatnio artystka gościła u nas na Ladies Jazz Festival w Gdyni.

Od jej wielkiego wieloplatynowego debiutu minęło już trochę lat, ale wciąż zaskakuje świeżością artystyczną. Ayọ jest matką trójki dzieci, a swój czas dzieli między Paryżem i Nowym Jorkiem. Podbiła serca Polaków piosenką \”Down On My Knees\” pochodzącą z debiutanckiego albumu \”Joyful\”. Równie ogromną popularność odniosły także kolejne jej przeboje \”Life is Real\” oraz \”And It\’s Supposed To Be Love\”. Album \”Joyful\” już w dniu premiery w Polsce zyskał status Złotej Płyty. Kolejna płyta \”Gravity at Last\” przyniosła między innymi hit \”Slow, Slow\”.

Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na Fundację Oko w Oko z Rakiem, która zajmuje się szeroko rozumianą profilaktyką nowotworową, promocją zdrowego odżywania w trakcie i po chorobie onkologicznej, propagowaniem zdrowego stylu życia oraz wsparciem chorych i ich rodzin.

Koncerty odbędą się w sali NOSPR w Katowicach.