Dziewczyny z „Pitch Perfect 3” i uczestnicy „The Voice” razem

23 listopada 2017
ok. 1 minuta czytania

Gwiazdy grające chór Bellas zaśpiewały z 12 najlepszymi uczestnikami amerykańskiej edycji programu „The Voice” przebój „Freedom! ’90”. Nie jest to jednak zwyczajna przeróbka, bowiem numer George’a Michaela połączono z piosenką „Cups”, którą w pierwszej części filmu śpiewała Anna Kendrick. Jak wypadł ten mush-up można sprawdzić poniżej.

Seria „Pitch Perfect” opowiada o losach studentek śpiewających w chórze The Bellas. Dziewczyny rywalizują w konkursach dla zespołów a cappella, zdobywając uznanie za sprawą innowacyjnego repertuaru opartego na współczesnych numerach popowych czy hiphopowych. Oczywiście, jest też miejsce na przyjaźnie i miłości.

W nowym filmie chórzystki są już po szkole i zwycięstwie w Mistrzostwach chórów a capella. Niestety, młode wokalistki odkrywają, że nie ma pracy dla takich artystek jak one. Na szczęście pojawia się możliwość światowej trasy koncertowej The Bellas. Dziewczyny otrzymują na przykład możliwość zaśpiewania dla amerykańskich żołnierzy.

W obsadzie znalazły się Elizabeth Banks (która wyreżyserowała drugą część cyklu), Anna Kendrick, Rebel Wilson, Hailee Steinfeld, Brittany Snow, Anna Camp, Hana Mae Lee, Ester Dean, Alexis Knapp, Chrissie Fit, Kelley Jakle, Shelley Regner, Ruby Rose, John Lithgow i John Michael Higgins.

Trish Sie nakręciła nową część na podstawie scenariusza Kay Cannon oraz wcześniejszych wersji Mike’a White’a i Dany’ego Foksa. Premierę, także w Polsce, zaplanowano na 22 grudnia 2017 roku