Dziwniejszy soundtrack „Stranger Things”

16 marca 2017
ok. 1 minuta czytania

Dixon przyznał, że nie zaczęli jeszcze z kolegą prac nad soundtrackiem do nowej odsłony, ale chcą stworzyć coś podobnego. – Mamy nadzieję, że tym razem będzie to nieco dziwniejsza muzyka – dodał. – Na pewno będzie dziwniejsza, bo bohaterowie więcej czasu spędzą w świecie Upside Down.

– Nabyłem nowy sprzęt, a to zawsze inspiruje do tworzenia nowych dźwięków i nowych struktur – powiedział z kolei Stein.

Akcja drugiego sezonu „Stranger Things” będzie rozgrywać się blisko rok po wydarzeniach z pierwszego sezonu. Ponownie znajdziemy się w miasteczku Hawksins, w stanie Indiana.

Will (Noah Schnapp) wraca do kolegów i rodziny, ale cierpi na coś podobnego do zespołu stresu posturazowego. Mama Willa – Joyce (Winona Ryder) – stara się ustabilizować swoje życie i zaczyna spotykać się z dawnym kolegą z klasy Bobem (Sean Astin znany z „Goonies”).

Cykl trafi na platformę Netflix w Halloween 2017 roku, czyli 31 października.

W nadchodzącej odsłonie do swych ról wracają Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Winona Ryder i David Harbour. Ponadto udział potwierdzili Sean Astin i Paul Reiser.

Twórcy serii, bracia Matt i Ross Dufferowie, mają wyreżyserować 1. i 2. odcinek drugiego sezonu. Shawn Levy weźmie na siebie pracę nad odcinkami 3. i 4.