Dźwięki fletu i Chris Brown w piosence Gucciego Mane’a

21 czerwca 2017
ok. 1 minuta czytania

Większym zaskoczeniem niż kolejna współpraca z wokalistą są wykorzystane w kawałku dźwięku fletu. Zagraniczne media porównują piosenkę do „Portland” Drake’a i „Mask Off” Future’a. Ile w tym prawdy, można przekonać się pod tym adresem.

„Tone It Down” to nie pierwsza współpraca muzyków. Wcześniej połączyli siły przy kawałkach „C’Yeah”, „Deuces (Remix)” czy hicie „Party”.

Gucci Mane w grudniu 2017 roku wydał płytę „The Return Of East Atlanta Santa”. Było to pierwsze wydawnictwo rapera po pięcioletniej przerwie i po wyjściu z więzienia, do którego w 2014 roku trafił za posiadanie broni.

Chris Brown to autor hitów „Run It!”, „Kiss Kiss” czy „Forever”. Jego ostatni longplay, „Royalty”, ukazał się 18 grudnia 2015 roku. Amerykanin ze swoją ekipą OHB (Original Hood Bosses) wypuścił pod koniec kwietnia 2016 roku mikstejp „Before da Trap: Nights in Tarzana”.

Muzyk wywołał skandal, gdy w 2009 roku pobił swoją ówczesną dziewczynę, Rihannę. Został skazany na 5 lat pozbawienia wolności w zawieszeniu i pół roku prac społecznych.