Easy Life twierdzą, że życie to plaża

24 marca 2021
ok. 1 minuta czytania

Na krążku znajdą się także single \”Nightmares\”, \”Daydreams\”. Easy Life zdążyli już zgromadzić imponujący dorobek: grupa trafiła do top 10 w UK za sprawą mixtape’u \”Junk Food\”, jak również wygrała 2020 NME Award w kategorii najlepszy brytyjski debiutant.

\”A Message To Myself\” to najbardziej szczery utwór w dotychczasowym dorobku Easy Life. Symfoniczny esej o depresji oraz wezwanie do miłości do samego siebie. Zespół pracował nad singlem z producentem o pseudonimie BEKON, który ma na koncie współpracę z Kendrickiem Lamarem przy \”DAMN\” czy BJ-em The Chicago Kidem ptzy \”In My Mind\”.

– \”A Message to Myself\” jest przypomnieniem o byciu sobą – mówi Murray, lider Easy Life. – To celebracja indywidualizmu za wszelką cenę. Bądź sobą, nikt inny nie będzie tobą lepiej niż ty sam.
Tytuł albumu to przekorne nawiązanie do zapomnianych przez świat lokalizacji daleko od morza i towarzyszącego plażom luzu. To płyta, na której marzymy, by być gdziekolwiek indziej, ale jednocześnie fiksujemy się na ponurej Anglii.

Choć przed nami jeszcze sporo ponurych dni, \”Life’s a Beach\” Easy Life będzie jak ciepłe promienie słońca.

Easy Life – \”Life’s a Beach\”:
1. A Message To Myself
2. Have A Great Day
3. Ocean View
4. Skeletons
5. Daydreams
6. Life’s A Beach (Interlude)
7. Living Strange
8. Compliments
9. Lifeboat
10. Nightmares
11. Homesickness
12. Music To Walk Home To