Ed Sheeran buduje własną kaplicę

1 marca 2018
ok. 1 minuta czytania

Budowa jest związana z zaręczynami piosenkarza. Ed Sheeran w styczniu oświadczył się swojej dziewczynie Cherry Seaborn i od razu złożył dokumenty wymagane przy pozwoleniu na budowę. Decyzja urzędników Suffolk Coastal District Council spodziewana jest w kwietniu.

Jak wynika z papierów przedłożonych przez Eda Sheerana kaplica będzie zbudowana z kamienia w stylu saksońskim z okrągłą wieżą.

Sheeran i Seaborn znają się od czasu liceum, uczęszczali razem do szkoły w Suffolk, zaczęli się jednak spotykać dopiero kilka lat później. To właśnie o Cherry opowiada jeden z przebojów Eda, „Perfect”.

W marcu 2017 roku Ed Sheeran wydał swój trzeci album – „÷”. Z nowym materiałem muzyk 11 i 12 sierpnia 2018 roku wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Obydwa koncerty są już wyprzedane.

Poprzednia płyta Anglika to „x” z 2014 roku. W Polsce uzyskała status diamentowy za sprzedaż ponad 100 tys. egzemplarzy. Największe hity Anglika to „The A Team”, „Sing”, „Thinking Out Loud”. Wokalista gościł też w serialu „Gra o tron”, a ostatnio można go usłyszeć na nowych krążkach Eminema i N.E.R.D.