Ed Sheeran doskonały z Andreą Bocellim

15 grudnia 2017
ok. 1 minuta czytania

Fani znają już podstawową, albumową wersję nagrania oraz utrzymany w klimacie folk-country duet z Beyoncé. Teraz do sieci trafiła trzecia wersja piosenki, którą Ed Sheeran zrealizował z Andreą Bocellim. Ballady uszlachetnionej wokalnym popisem tenora można posłuchać na Spotifyu.

\”Perfect\” to czwarty singel z bestsellerowej płyty \”÷\”. Wcześniej artysta promował album piosenkami \”Castle on the Hill\”, \”Shape of You\” oraz \”Galway Girl\”. Z nowym materiałem muzyk 11 i 12 sierpnia 2018 roku wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Obydwa koncerty są już wyprzedane.

Poprzednia płyta Anglika to \”x\” z 2014 roku. W Polsce uzyskała status diamentowy za sprzedaż ponad 100 tys. egzemplarzy. Największe hity Anglika to \”The A Team\”, \”Sing\”, \”Thinking Out Loud\”. Wokalista gościł też w serialu \”Gra o tron\”.

Andrea Bocelli to najlepiej sprzedający się artysta w historii muzyki klasycznej. Do tej pory nagrał 15 albumów studyjnych, których nakład przekroczył 80 milionów egzemplarzy. Bocelli to jednak nie tylko wielki wykonawca muzyki klasycznej, a również gwiazda muzyki popularnej. Za duet z Céline Dion w piosence \”The Prayer\” do animacji \”Magiczny miecz – Legenda Camelotu\” zdobył Złoty Glob.