Ed Sheeran ukochanym Lisy Simpson

18 lipca 2017
ok. 1 minuta czytania

W kreskówkowej produkcji Anglik użyczy głosu Brendanowi, postaci luźno opartej na Sebastianie z „La La Land”, którego grał Ryan Gosling. Lisa zauroczona jego talentem będzie się w nim podkochiwać. Jak Sheeran wygląda jako animowany bohater można zobaczyć tutaj.

Odcinek, w którym go zobaczymy otrzymał tytuł „Haw-Haw Land”. Będzie on częścią 29. sezonu „Smimposnów”, którego premierę wyznaczono na 1 października 2017 roku.

W przyszłym roku będzie okazja, by sprawdzić koncertową formę Anglika. Ed Sheeran 11 i 12 sierpnia 2018 roku zaśpiewa na PGE Narodowym w Warszawie.

Najnowszy longplay artysty, „÷”, ukazał się 3 marca. W ciągu pierwszego dnia, albumu wysłuchało 56,727,861 użytkowników Spotifya, co jest nowym rekordem serwisu.

Poprzednia płyta Sheerana to „x” z 2014 roku. W Polsce uzyskała status diamentowy za sprzedaż ponad 100 tys. egzemplarzy. Największe hity Anglika to „The A Team”, „Sing”, „Thinking Out Loud”.

26-latek miał okazję zaprezentować talent aktorski w serialu „Posłaniec gniewu” („The Bastard Executioner”) oraz w filmie „Bridget Jones 3”.

„Simpsonowie” zadebiutowali w telewizji w 1989 roku. Produkcją serialu zajmują się Matt Groening, James L. Brooks i Al Jean. Od tamtej pory serial zyskał miano kulturowego fenomenu, zdobył 32 statuetki Emmy, 34 Annie Awards, a w 2016 – People’s Choice Award. Jest także pierwszym serialem animowanym uhonorowanym Peabody Award. „Simpsonowie” mają ponadto swoją ścieżkę turystyczną w Universal Studios, a także gwiazdę w Alei Sław w Hollywood.