Ed Sheeran zaskoczył fanów nowym utworem

21 grudnia 2020
ok. 1 minuta czytania

Numer już dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych. Singiel ozdobiła zaprojektowana przez Eda okładka. Ponadto, do sieci trafiło wideo z wykonaniem piosenki. Sheeran napisał numer z Davidem Hodges oraz FREDem (ten ostatni razem z Edem odpowiada też za produkcję nagrania). Koproducentem jest ponadto PARISI

– Cześć, wszystkim. \”Afterglow\” to piosenka, którą napisałem w ubiegłym roku i chciałem się z Wami nią podzielić – mówi gwiazdor. – To nie singiel zapowiadający nowy album, po prostu utwór, który bardzo lubię i który, mam nadzieję, Wam też się bardzo spodoba. Miłego słuchania. Wesołych i bezpiecznych Świąt i Nowego Roku. Tymczasem, ja wracam do krainy ojcostwa. Ciao!

Niedawno poinformowano, że Ed Sheeran to najczęściej streamowany brytyjski artysta w Wielkiej Brytanii. Obecnie wokalista zrobił sobie zasłużoną przerwę.

W lipcu 2019 roku ukazał się najnowszy album Anglika, \”No.6 Collaborations Project\”, na którym znajdziemy liczne kooperacje. W 15 utworach udział wzięło 22 artystów, w tym Travis Scott, Stormzy, Cardi B, Eminem, Bruno Mars i Justin Bieber.