Edyta Herbuś szuka króla densfloru

28 września 2010
ok. 1 minuta czytania

W ramach show, sześcioro celebrytów – Aleksandra Szwed, Sasha Strunin, Candy Girl, Jacek Stachursky, Natalia Jakuła (prezenterka Vivy) oraz Mieszko Sibilski (Grupa Operacyjna) – będzie tańczyć do znanych przebojów. Program poprowadzą prezenterki Kasia Kępka oraz Justyna Kozłowska.

– Każdy z nas kreuje swój własny świat – komentuje Herbuś. – Artyści występujący na scenie powinni wyróżniać się szczególną wyobraźnią, żeby świat, do którego zapraszają publiczność był piękniejszy. Oceniając występy będę szukała najbardziej kreatywnych jednostek, niezapomnianych emocji, uniesień i wzruszeń. Wybierając króla densfloru muszę być przekonana, że on urodził się po to, żeby występować. Bo takie jest jego przeznaczenie.

W każdym z 6 odcinków uczestnicy zaprezentują własną choreografię do znanych piosenek. Wśród tematów przewodnich odcinków znajdują się m.in. street dance, hip-hop, największe hity znane z anteny Vivy czy polskie piosenki. Ten, kto wypadnie najsłabiej w danym odcinku – pożegna się z programem. Najlepszy tancerz dostanie tytuł króla densfloru.

Program zadebiutuje na antenie Viva Polska 24 października.

Aktorka Edyta Herbuś znana jest głównie z seriali „Na wspólnej” i „Tylko miłość”.