Ekskluzywny występ Natalii Nykiel

17 października 2017
ok. 2 minut czytania

Natalia Nykiel była muzycznym gościem programu „Nowa tonacja”, gdzie wykonała piosenkę „Post”. Na scenie artystce towarzyszył zespół. Jak utwór zabrzmiał w takim wykonaniu, można sprawdzić pod tym adresem.

Za produkcję drugiego albumu Nykiel ponownie w całości odpowiedzialny był Michał Fox Król. Muzykę napisali Fox i Natalia. Wokalistka jest także w dużej części odpowiedzialna za warstwę tekstową płyty „Discordia”. Do współpracy zaprosiła także takich artystów jak Maria Peszek, Julia Marcell, Dawid Podsiadło, Bunio czy Kamil Durski.

Na edycji specjalnej albumu, która dostępna będzie w salonach sieci Empik, znalazły się także dodatkowe utwory wyprodukowane przez Duita i zespół Kamp!.

Oto tracklista:
1. Fala
2. Przeddzień
3. Spokój
4. Riki tiki feat. Bunio
5. Total błękit
6. Post
7. Kokosanki
8. I’m fine feat. Igor Walaszek
9. Stamina
10. Pokój 5
11. Give Me Some More

Premierze albumu towarzyszyć będzie wyjątkowa trasa koncertowa „Total Tour”, na którą złoży się 5 ekskluzywnych koncertów w Warszawie (26.10), Gdańsku (27.10), Wrocławiu (15.11), Toruniu (15.12) i Poznaniu (12.01).

Natalia Nykiel w kilka miesięcy osiągnęła sukces, na jaki niektórzy muszą pracować latami. Do pracy przy „Lupus Electro”, swoim debiucie, zaprosiła m.in. Nosowską czy Michała „Foksa” Króla, który zadbał o produkcję całości, tworząc jeden z najciekawszych popowo-elektronicznych albumów ostatnich lat. Po sukcesie singla „Bądź duży”, który do dziś na YouTube doczekał się ponad 45 milionów odtworzeń, Natalia poszła za ciosem i wydała utwór „Error”, przebój 2016 roku.