El-P pisze muzykę dla Tom Hardy’ego

18 kwietnia 2018
ok. 1 minuta czytania

Tom Hardy gra chicagowskiego mafioza w produkcji, która opowiadać będzie o jego późnych latach. Akcja zacznie się, gdy Al Capone ma 47 lat i po blisko dekadzie za kratkami zaczyna cierpieć na demencję. Linda Cardellini zagra umęczoną żonę gangstera, Matt Dillon zagra przyjaciela Johnny’ego, Kyle MacLachlan będzie lekarzem Capone a Katherine Narducci wcieli się w jedną z jego sióstr. W filmie pojawi się także Jack Lowden. Noel Fisher zagra syna gangstera, a Tilda Del Toro jego tajemniczą kochankę z przeszłości.

– Bardzo się cieszę z tej propozycji – mówi El-P. – Jestem wielkim fanem wszystkich, którzy są zaangażowani w projekt.

Run The Jewels razem z El-P tworzy Killer Mike. Hiphopowy duet zadebiutował imiennym krążkiem w czerwcu 2013 roku. Drugi longplay formacji, „Run the Jewels 2”, miał premierę w październiku 2014 roku. We wrześniu 2015 roku w sprzedaży pojawił się zestaw „Meow the Jewels” z kocimi remiksami utworów Run The Jewels. Ich ostatnia płyta to „RTJ3” z 2016 roku. Zespół nagrał z Danger Mouse’em i Big Boiem utwór „Chase Me” do filmu „Baby Driver”.

Film „Fonzo” na podstawie własnego scenariusza kręci Josh Trank („Fantastyczna Czwórka”). Produkcją zajmą się Russell Ackerman i John Shoenfelder.