Ella Eyre prezentuje miłość z kropkami

11 maja 2020
ok. 1 minuta czytania

Ella Eyre prezentuje nowy singel „L.O.V.(e)”, pierwszy serii utworów, które wokalistka planuje wydać w nadchodzących tygodniach.

Fani mieli już okazję usłyszeć „L.O.V.(e)” na koncertach i od dawna domagali się oficjalnego wydania utworu. Piosenka ukazuje się w momencie, w którym powinna rozpocząć się trasa koncertowa artystki, jednak występy zostały z wiadomych względów przełożone na listopad i grudzień.

– Wydanie „L.O.V.(e)” to wyjątkowa rzecz, bo mogłoby do tego nigdy nie dojść, gdyby nie upór moich fanów – mówi Ella Eyre. – Ich wsparcie to dla mnie wielki zaszczyt. Ogromne dzięki.

Za produkcję odpowiadają Banx & Ranx. W kawałku Eyre śpiewa o złamanym sercu oraz o robieniu miejsca na nową miłość.

Na początku 2020 roku ukazał się singel „New Me”, który w „The Guardian” został opisany jako odpowiednik „New Rules” w dyskografii Eyre.

Ella Eyre zyskała rozgłos dzięki singlowi „Waiting All Night” Rudimental z 2014 roku, który otrzymał nagrodę BRIT w kategorii Brytyjski Singel Roku. Na koncie wokalistki są także dwie nagrody MOBO, dwa platynowe single i album w Top 5. Cały katalog Eyre ma obecnie ponad miliard streamów.