Eminem przebierze się za Michaela Jacksona

9 listopada 2004
ok. 1 minuta czytania

Jak wiadomo, artysta jest mocno zaangażowany w wychowanie 8-letniej pociechy – tym bardziej, że sprawuje on pełną opiekę na dzieckiem od czasu rozwodu z matką dziewczynki, Kim. Będąc z córką Eminem w niczym nie przypomina kontrowersyjnego rapera, za jakiego pragnie uchodzić w mediach. Na przykład wyjeżdża na szkolne wycieczki z klasą Hailie, podczas których czyta maluchom książki.

Tymczasem w trakcie zbliżającej się gali MTV Europe Music Awards, która odbędzie się w tym roku 18 listopada w Rzymie, Eminem planuje dać kolejny popis. Zamierza wystąpić przebrany za Michaela Jacksona, jak uczynił to ostatnio w klipie do utworu z pierwszego singla promującego jego najnowszą płytę „Encore” – „Just Lose It”. Amerykanin jest przekonany, że jego show wywoła konsternację. I nie przeszkadza mu fakt, że już sam teledysk wzburzył Króla Popu.

Przypomnijmy, że 11. ceremonię rozdania MTV Europe Music Awards poprowadzi raper Xzibit. Najwięcej szans na triumf ma duet Outkast, nominowany w pięciu kategoriach. Czterokrotnie zgłoszono Ushera, zaś po trzy okazje mają: Anastacia, Beyoncé, Britney Spears, Jay-Z oraz Black Eyed Peas, Franz Ferdinand i Maroon 5.

Album „Encore” ukaże się 12 listopada.