Eminem wrócił z Beyoncé

11 listopada 2017
ok. 1 minuta czytania

Jak wskazywały na to zostawiane przez rapera w mediach społecznościowych wskazówki, numer nosi tytuł \”Walk on Water\”. – Chodzę po wodzie, ale nie jestem Jezusem (\”I walk on water, but I ain\’t no Jesus\”) – zaczyna piosenkę Beyoncé. Za produkcję nagrania odpowiada Rick Rubin znany ze współpracy z Beastie Boys, Slayerem czy Metallicą. Piosenki można posłuchać poniżej.

Kawałek zapowiada nowy longplay Amerykanina. Szczegóły wydawnictwa na razie nie są znane.

18 listopada hiphopowy gwiazdor wystąpi w programie \”Saturday Night Live\”, którego gościnnym gospodarzem będzie Chance the Rapper

Eminem to jeden z największych hiphopowych artystów. Zadebiutował w 1996 roku longplayem \”Infinite\” (1996). Od tego czasu wydał jeszcze siedem kolejnych płyt, z których ostatnia to \”The Marshall Mathers LP 2\” z 2013 roku. Na koncie ma 15 nagród Grammy i 150 milionów płyt sprzedanych na całym świecie.

Beyoncé karierę zaczynała jako członkini żeńskiej grupy R&B, Destiny\’s Child. Od 2003 roku działa na własny rachunek i jest dziś jedną z najpopularniejszych, najbardziej wpływowych gwiazd popu/R&B. Na koncie ma 6 studyjnych albumów, z których ostatni to \”Lemonade\” z 2016 roku. W ciągu blisko 20 lat na scenie Amerykanka sprzedała ponad 100 milionów płyt jako solistka i 60 milionów z Destiny\’s Child. Niedawno potwierdziła udział w nowej wersji \”Króla lwa\”, gdzie zagra Nalę, przyjaciółkę Simby.