Emma Watson ma szlaban na Johnny’ego Borrella

19 lutego 2008
ok. 1 minuta czytania

Państwo Watson wpadli we wściekłość, kiedy dowiedzieli się, że ich 17-letnia latorośl bawiła się na imprezie z o wiele starszym Borrellem. Emma ma teraz szlaban na spotkania z muzykiem.

– Rodzice Emmy postawili sprawę jasno – zdradza przyjaciel rodziny Watson. – Zawsze trzymali rękę na pulsie, jeśli chodzi o poczynania Emmy. Byli zszokowani, gdy usłyszeli o wspólnej imprezie swojej córki i o dziesięć lat starszego Johnny’ego, który dopiero jakiś czas temu wyleczył się z nałogu narkotykowego.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu 17-letnia aktorka pojawiła się wraz z wokalistą grupy Razorlight na przyjęciu Vanity Fair w National Portait Gallery. Następnie para udała się do klubu nocnego Dolce. Sama zainteresowana twierdzi, że między nią a Borrellem do niczego nie doszło.

Młoda gwiazda najlepiej jest znana z ekranizacji książek o Harrym Potterze. Szósta część z serii, „Harry Potter i Książę Półkrwi” trafi do polskich kin 28 listopada 2008 roku.

Ostatni album zespołu Borrella zatytułowany po prostu „Razorlight” trafił na sklepowe półki w lipcu 2006 roku. Artysta powinien rozpocząć niebawem prace nad filmem „The Meat Trade”.