Emocjonalny rollercoaster Troye\’a Sivana

15 lipca 2020
ok. 1 minuta czytania

Do sieci trafił singiel promujący wydawnictwo, \”Easy\”. Klip do utworu będzie miał premierę w czwartek, 16 lipca.

– Oto historia, która jest jeszcze w toku – mówi Troye. – Mała kolekcja piosenek, które eksplorują emocjonalny rollercoaster, etap w moim życiu, w którym uczucia i myśli były szokująco świeże. Powrót do tych utworów oraz momentów bywa trudny, ale jestem niezmiernie dumny z tej muzyki i cieszę się, że w końcu mogłem podzielić się nią ze światem.

Troye Sivan zgromadził niemal 8 miliardów streamów całego katalogu. Jego drugi album, \”Bloom\”, trafił na listy najlepszych wydawnictw 2018 roku m.in. w takich mediach jak \”Rolling Stone\”, \”USA Today\”, \”Billboard\”, \”OUT\”, NPR Music, \”The Guardian\” i wielu innych. \”TIME\” określił Sivana \”perfekcyjną gwiazdą popu\”.

Artysta ma na koncie szereg nagród i wyróżnień, w tym Billboard Music Awards, trzy MTV Europe Music Awards i dwie nagrody GLAAD Media. Za \”Revelation\” – utwór nagrany z Jónsim z Sigur Rós do filmu \”Wymazać siebie\” – Troye otrzymał nominację do Złotego Globu. Trafił też na oscarową shortlistę. Sivan pojawił się ponadto gościnnie na albumie BTS \”Map of the Soul: 7\” w utworze \”Louder Than Boms\”, którego zresztą jest współautorem.