Enrique Iglesias na drugim koncercie w Polsce

7 grudnia 2016
ok. 1 minuta czytania

Enrique Iglesias to zdobywca blisko 500 nagród, autor 10 studyjnych albumów, nazywany przez wielu królem latynoskiego brzmienia. W ciągu swojej 20-letniej kariery hiszpański wokalista sprzedał ponad 100 milionów płyt. W Polsce dwa jego albumy pokryły się złotem, a krążek „Enrique” (1999) z wielkim hitem „Bailamos”, który przyniósł mu międzynarodową sławę, zyskał w naszym kraju status podwójnej platyny.

Enrique już drugą dekadę utrzymuje się na szczycie. Jego ostatni dotychczasowy, dziesiąty już w karierze album „Sex and Love”, to powrót do najwyższej formy piosenkarza. – Nagrałem już tyle albumów, że tym razem chciałem mieć pewność, że będzie brzmiał on świeżo – zdradził podczas rozmowy w czasie premiery.

Longplay obfituje w duety i kooperacje – gościnnie wystąpili m.in. Flo Rida, Pitbull czy Sean Paul. „Sex and Love” był w roku wydania 7. najczęściej słuchanym albumem na Spotify, a teledysk do „Bailando” (święcący triumfy także wśród polskich fanów i słuchaczy) do dnia dzisiejszego zgromadził potężną liczbę blisko 2 miliardy odtworzeń.

Bilety do nabycia na Eventim.pl oraz punktach sprzedaży Eventim, w tym także w sklepach Empik, Saturn i Media Markt.
Ceny: 149 – 300 zł
Bilety w sprzedaży od 8 grudnia od godziny 10:00.

Dla najwierniejszych fanów pierwsze 1000 biletów w specjalnej obniżonej o 20 zł cenie.

Przypomnijmy, że 16 grudnia Enrique Iglesias zaśpiewa w Tauron Arenie Kraków. Koncert został wyprzedany.