Epica zagra koncert w Krakowie

12 kwietnia 2017
ok. 1 minuta czytania

Występ w stolicy Małopolski rozpocznie europejską trasę. Podczas tournée Epica wspierana będzie przez nowy zespół Anneke Van Giersergen – Vuur oraz tunezyjską grupę Myrath, wykonującą metal progresywny.

– Europo! Po bardzo udanych koncertach z Powerwolf, wprost nie mogliśmy się doczekać kolejnej trasy – cieszą się Holendrzy. – Wracamy do Was z pełnią siły już najbliższej jesieni. Oczekujcie niesamowitej produkcji oraz świetnego line-upu.

Od ponad pięciu lat skład kapeli się nie zmienił. Muzycy są zgrani, dograni, rozumieją się znakomicie, co przekłada się na wysokiej jakości produkcje. Niezmiennie najwięcej uwagi przykuwa pani przy mikrofonie – Simone Simons, mama pięcioletniego Vincenta i małżonka Olivera Palotaia z Kamelot. Przykuwa zarówno nietuzinkową urodą, jak i niezmiennie pięknym głosem. Niebawem holenderscy mistrzowie symfonicznego metalu będą obchodzić 15-lecie narodzin. Do Polski przyjadą promować następcę znakomitego albumu „The Quantum Enigma” z 2014 roku, „The Holographic Principle”.

Bilety: 110 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu.

Wejściówki dostępne będą na Knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie).