\”Era złamanego serca\” Miley Cyrus i Marka Ronsona

26 listopada 2018
ok. 1 minuta czytania

Projekt zastał zatytułowany \”The Heartbreak Era\”. Zarówno Miley Cyrus jak i Mark Ronson wrzucili na swoje konta Twitterowe krótkie muzyczne zapowiedzi nowego wydawnictwa. Prawdopodobnie muzyka ukaże się od razu wraz z klipem.

Przy okazji ogłoszono listę gości programu \”Saturday Night Live\”. Miley Cyrus i Mark Ronson pojawią się wspólnie 15 grudnia. Filmowym gościem będzie tego dnia Matt Damon.

Amerykanka zdobyła sławę, występując w młodzieżowym serialu \”Hannah Montana\”. Jej pierwszy album, \”Meet Miley Cyrus\” (2007), trzykrotnie pokrył się platyną w USA. Największym przebojem Cyrus jest \”Wrecking Ball\” z krążka \”Bangerz\” z 2013 roku. W 2015 roku zrealizowała z The Flaming Lips wydawnictwo \”Miley Cyrus and Her Dead Petz\”. Jej ostani album to \”Younger Now\” z 2017 roku.

Gwiazda, która jest także aktorką, ostatnio zagrała w serialu Woody\’ego Allena, \”Crisis in Six Scenes\”.

Ostatni album Marka Ronsona to \”Uptown Special\”, który ukazał się w styczniu 2015 roku. Z płyty pochodzą single \”Feel Right\”, w którym pojawia się Mystikal i megaprzebój \”Uptown Funk\” z udziałem Bruno Marsa. Producent pracował m.in. przy najnowszej płycie Queens of the Stone Age, \”Villains\”.

the heartbreak era is coming….sooner than u think #featuringwho? pic.twitter.com/N8Itndhsuf— Mark Ronson (@MarkRonson) 25 listopada 2018

11/29@MarkRonson pic.twitter.com/5yZwwjoUhQ— Miley Ray Cyrus (@MileyCyrus) 26 listopada 2018