\”Euforia\” ze specjalnym odcinkiem

21 sierpnia 2020
ok. 1 minuta czytania

Dwa dni przed planowanymi zdjęciami nowej odsłony, zarządzono lockdown i nie udało się nakręcić nawet fragmentu odcinka. Na razie nie wiadomo więc, kiedy nowy sezon \”Euforii\” może powrócić, ale twórcy chcą jakoś umilić widzom oczekiwanie.

– Zastanawiamy się, jak zrealizować drugi sezon, z którego jesteśmy bardzo dumni i który chcemy zrobić najlepiej, ale i najbezpieczniej jak to możliwe – opowiadała gwiazda produkcji w rozmowie z Jimmym Kimmelem. – Niewykluczone, że powstanie specjalny odcinek, który będzie pomostem między sezonami. Nie wiem, jak to opisać, ale plan jest taki, by nakręcić go w uszczuplonym składzie i po prostu dać fanom coś, na osłodę w oczekiwaniu na drugą część.

Serial HBO jest adaptacją izraelskiego projektu. Fabuła \”Euforii\” kręci się wokół narkotyków, seksu, tożsamości, traumy, mediów społecznościowych, miłości i przyjaźni a wszystko to widziane jest oczami 17-letniej dziewczyny o imieniu Rue, którą portetuje Zendaya.

Zendaya Maree Stoermer Coleman znana jako Zendaya to aktorka i popowa wokalistka. Na koncie ma jeden imienny longplay, który ukazał się we wrześniu 2013 roku. Amerykanka ostatnio występowała w serialu \”K.C. Undercover\” i superprodukcji \”Spider-Man: Homecoming\”. Wystąpiła też w \”Królu rozrywki\” z udziałem Hugh Jackmana.