Europejska trasa Igorrr przełożona

16 marca 2020
ok. 1 minuta czytania

W związku z zagrożeniem spowodowanym rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19 oraz na mocy decyzji służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i zdrowie publiczne w Polsce i Europie, cała trasa Igorrr oraz jego gości została przeniesiona na późniejszy, nieznany jeszcze termin.

Igorrr miał przyjechać do Polski 17 kwietnia 2020 roku i wystąpić w warszawskim klubie Progresja. U boku muzyka, w trasie mieli uczestniczyć: Drumcorps oraz Otto Von Schirach.

Nowy termin koncertu w Polsce nie został jeszcze ustalony, ale zachęcamy wszystkich do zachowania posiadanych biletów. W związku ze zmianami, umożliwiliśmy już także dokonywanie zwrotów wejściówek w miejscu ich zakupu.

Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony w sklepie Knock Out Productions, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: [email protected] wraz z informacją o numerze zamówienia.

Osoby, które zakupiły bilety w sieci Eventim lub Ebilet proszone są o kontakt z infolinią: [email protected], +48 22 59 18 383 | Ebilet: tel: (22) 122 80 99.