Everytime I Die i The Story So Far w Poznaniu

2 grudnia 2013
ok. 1 minuta czytania

Everytime I Die to metalcore’owa grupa z Buffalo w stanie Nowy Jork, powstała w 1998 roku z inicjatywy braci Keitha i Jordana Buckleyów. W dorobku muzycy mają 6 płyt długogrających i 2 EP-ki. Ostatni album, „Ex Lives”, został wydany w marcu 2012 roku, zebrał doskonałe recenzje (m.in. 9,5/10 na portalu Absolutepunk.net) i dodatkowo wzmocnił czołową pozycję kapeli na scenie metalcore’owej.

The Story So Far to kapela z mniejszym stażem. Zespół powstał w 2007 roku w Walnut Creek w Kalifornii, a debiutował cztery lata później albumem „Under Soil And Dirt”. W marcu tego roku ukazał się drugi krążek bandu – „What You Don’t See” – który debiutował na 46. miejscu zestawienia The Billboard 200. Zespół znalazł się również na okładce marcowego numeru pisma „Alternative Press”, poświęconego zespołom, na które należy zwrócić szczególną uwagę w tym roku.

Bilety na koncert pojawią się w sprzedaży jeszcze dziś. Dostępne będą na stronach go-ahead.pl, ebilet.pl, eventim.pl, ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.