Ewa Farna obnaża tajemnice show-biznesu

18 października 2017
ok. 2 minut czytania

Obraz pokazuje piosenkarkę w wielu różnych rolach i na etapie podejmowania wielu ważnych decyzji zawodowych czy też prywatnych – jakiś czas temu Ewa poinformowała fanów, ze wyszła za mąż. Kamera towarzyszyło gwieździe przez dwa lata.

– Chciałam pokazać, jak wygląda praca i przygotowania zanim wejdzie się na scenę i kiedy się z niej schodzi – tłumaczy wokalistka. – Ludzie często myślą, ze moja praca ogranicza się tylko do pracy na scenie- w momencie koncertu i koniec, zakładają, że pracuje tylko przez te 1,5 godziny tam na scenie i pytają co robię w ciągu tygodnia. Pokażę się fanom bez make-upu, wkurzona, zestresowana i zdesperowana, kiedy 4 miesiące przed dużym koncertem rozstanę się z managementem, z którym byłam od początku kariery. Zabiorę kamerę także do rodzinnego domu, pokażę, gdzie lubię być i skąd pochodzę. Udało mi się namówić do wywiadu swoich rodziców, a to naprawdę wyjątkowe bo rodzice nie udzielają wywiadów.

Zwiastun produkcji można obejrzeć tutaj.

Dokument pojawi się jednocześnie na rynku polskim i czeskim. – W dzisiejszym świecie pełnym hashtagow i napisów trudno mi czasem rozmawiać o rzeczach, kiedy nie mogę dodać kontekstu i opowiedzieć o tym jak chce – dodaje artystka. – Nie mogę się wiec doczekać dokumentu, który jest moja „spowiedzią”, z której nikt nie może mnie wyciąć.

Specjalne pokazy filmu połączone ze spotkaniem z artystką odbędą się w kinach Helios. Oto ich harmonogram:
6 listopada – Wołomin
8 listopada – Białystok
13 listopada – Olsztyn
22 listopada – Gdańsk
27 listopada – Szczecin
13 grudnia – Łódź

Ewa Farna to piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka i jurorka talent show. Pochodząca z Zaolzia artystka śpiewa w języku czeskim i polskim. Na koncie ma przeboje „Ewakuacja”, „Bez łez”, „Na ostrzu”, „Cicho” czy „Nie przegap”. Jej ostatni album to „Inna” z 2015 roku.