Ezra Koenig śpiewa dla Piotrusia Królika

19 lutego 2018
ok. 1 minuta czytania

Wcześniej do sieci trafiła filmowa wersja nagrania „I Promise You”, które zaśpiewał James Corden. Teraz Ezra Koenig opublikował oryginalne demo, które zrealizował do filmu Willa Glucka. Indiepopowego kawałka Koeniga można posłuchać poniżej, a także sprawdzić wersję zaśpiewaną przez Cordena.

„Piotruś Królik” to ekranizacja tak samo zatytułowanej książki dla dzieci autorstwa Beatrix Potter. Film łączy animację i kino aktorskie. James Corden użycza głosu głównemu bohaterowi, Piotrusiowi. Królik rywalizuje z panem McGregorem (Domhnall Gleeson) o uwielbiającą zwierzęta sąsiadkę, Bea (Rose Byrne).

W obsadzie znaleźli się ponadto Margot Robbie, Elizabeth Debicki, Daisy Ridley i Sam Neill.

Za kamerą stanął Will Gluck („Annie”), scenariusz napisał Rob Lieber. Premierę wyznaczono na 9 lutego 2018 roku. Do polskich kin produkcja trafi 16 kwietnia.

Świat po raz pierwszy usłyszał o Piotrusiu Króliku w 1902 roku. Charakterystyczną cechą jego wyglądu jest jasnoniebieski płaszczyk. Bohater pojawił się później w pięciu kolejnych tomach cyklu, w latach 1904-1912.

Ezra Koenig ma już na koncie filmową przygodę. Razem z Karen O z Yeah Yeah Yeahs wykonał na Oscarowej gali nominowaną na nagrody Akademii „The Moon Song” z obrazu „Ona”.

Dorobek indierockowej formacji Vampire Weekend zamyka album „Modern Vampires of the City” z maja 2013 roku.