Faith Evans i Raphael Saadiq z Lukiem Cage’em

31 lipca 2016
ok. 1 minuta czytania

Luke Cage to były członek ulicznego gangu, który został wrobiony przez kumpli i trafia do więzienia. Tutaj zgłasza się na ochotnika do eksperymentów medycznych, w wyniku których staje się supermocarzem z kuloodpornym organizmem. Po wyjściu z więzienia zostaje bohaterem do wynajęcia. W roli głównej wystąpi Mike Colter.

Showrunner komiksowej produkcji, Cheo Coker, poinformował, że do współpracy zaproszono kilka muzycznych gwiazd. Artyści wykonywać będą piosenki w jednym z ważniejszych miejsc serialu – w klubie Paradise. Na razie udział potwierdzili Charles Bradley, Faith Evans, Jidenna i Raphael Saadiq.

Krótką zapowiedź można sprawdzić tutaj.

W obsadzie znaleźli się ponadto Simone Missick jako Misty Knight, Frank Whaley jako Rafael Scarfe, Mahershala Ali jako Cottonmouth, Theo Rossi jako Shades, Alfre Woodard jako Mariah Dillard oraz Rosario Dawson ponownie w roli Claire Temple.

Premiera została wyznaczona na 30 września.

„Luke Cage” to jedna z czterech części (w jej skład wchodzą jeszcze „Jessica Jones” oraz „Iron Fist” i „Daredevil”), która doprowadzi do miniserii „Marvel’s The Defenders” łączącej wszystkich głównych superbohaterów. Projekt powstaje dla Netfliksa.