Fani Charliego Putha zwrócą uwagę na tę piosenkę

21 kwietnia 2017
ok. 1 minuta czytania

Utrzymany w średnim tempie, balansujący między popem i R&B kawałek nosi tytuł… \”Attention\”.Kawałek pomógł wokaliście napisać J Kash. Utworu, z basowym beatem, idealnego na letnie imprezy można wysłuchać tutaj.

Specjalna premiera singla dla fanów odbyła się w tak zwanym Attention Roomie, który jest wspólnym przedsięwzięciem Artist Partner Group (APG), Atlantic Records i serwisu Spotify. W dużym skrócie to coś pomiędzy wystawą multimedialną a klubem muzycznym. The Attention Room znajduje się w Los Angeles, przy 8017 Melrose Avenue. Otwarty będzie do 30 kwietnia 2017 roku.

Główną atrakcją jest tunel wypełniony LED-owymi światłami, wizualizacjami, a doświadczeniom wzrokowym towarzyszy muzyka, właśnie singel \”Attention\”. Wizualizacje mają odtwarzać reakcję mózgu na doświadczenie muzyki Charliego. Więcej informacji znajdziecie na stronie. http://www.theattentionroom.com/

Charlie Puth zasłynął przebojem \”See You Again\” nagranym z Wizem Khalifą do filmu \”Szybcy i wściekli 7\”. Singel spędził 12 tygodni na szczycie Billboard Hot 100. Debiutancką płytę, \”Nine Track Mind\”, artysta wydał w styczniu 2016 roku. Współpracował też z Meghan Trainor i Seleną Gomez.