Fani z Lady Gagą na Super Bowl

4 grudnia 2016
ok. 1 minuta czytania

Wokalistka we współpracy z Pepsi zorganizowała konkurs „Guest of Honor”, w którym wygraną jest udział w koncercie finałowym meczu NFL. Najbardziej oddani sympatycy Gagi powinni nakręcić klipy, w których mówią dlaczego uwielbiają Amerykankę. Wybrańcy polecą do Houston, by obejrzeć jej show na własne oczy.

Klip zapowiadający konkurs oraz występ gwiazdy na Super Bowl znajduje się pod tym adresem. Filmiki można zamieszczać np. na Twitterze z hashtagami #GOHContest + #PepsiHalftime.

51. finałowy mecz futbolu zaplanowano na 5 lutego 2017 roku na stadionie NRG w Houston, w Teksasie. Nie będzie to pierwsza współpraca piosenkarki z NFL. Podczas tegorocznej edycji Super Bowl, gwiazda wykonała hymn Stanów Zjednoczonych.

Lady Gaga ma 27 milionów sprzedanych płyt i 146 milionów singli. Jej największe przeboje to „Bad Romance”, „Telephone”, „Alejandro”, „Just Dance” czy „Poker Face”. Jej najnowsza płyta „Joanne” ukazała się w październiku 2016 roku.

30-latka ostatnio coraz częściej zajęta jest karierą aktorską. Występuje w szóstym sezonie „American Horror Story” Ryana Murphy’ego oraz potwierdziła udział w filmie „A Star Is Born” Bradleya Coopera oraz w kolejnej odsłonie innego serialu Muprhy’ego, „American Crime Story”.