Father John Misty prezentuje dwie nowe piosenki

18 kwietnia 2018
ok. 1 minuta czytania

„Just Dumb Enough to Try” oraz „Disappointing Diamonds Are the Rarest of Them All” to tytuły piosenek, których można posłuchać poniżej.

Płyta zatytułowana „God’s Favourite Customer” ukaże się 1 czerwca, czyli cztery dni przed koncertem artysty w warszawskim klubie Palladium.

Oto tracklista „God’s Favourite Customer”:
1. Hangout At The Gallows
2. Mr. Tillman
3. Just Dumb Enough To Try
4. Date Night
5. Please Don’t Die
6. The Palace
7. Disappointing Diamonds Are The Rarest Of Them All
8. God’s Favourite Customer
9. The Songwriter
10. We’re Only People (And There’s Not Much Anyone Can Do About That)

Father John Misty (Joshua Tillman) to amerykański multiinstrumentalista, który przez pierwsze lata swojej muzycznej działalności grał na perkusji w zespole Fleet Foxes. Współpracę z grupą zakończył w 2012 roku, decydując się tym samym na karierę solową i wydając album „Fear Fun”. Przełomowym momentem okazał się jednak kolejny krążek, wydany rok później „I Love You, Honeybear”. Father John Misty wzbudził nim zainteresowanie publiczności i mediów poza dotychczasowym, wąskim gronem odbiorców. Płyta do tej pory uznawana jest za jeden z najlepszych krążków 2015 roku. Rok później artysta wydał singel „Real Love Baby”, a także pojawił się w jednym z utworów The Avalanches. Muzyk zaangażowany był dodatkowo w tworzenie muzyki do serialu „Detektyw” („True Detective”) oraz filmu o swojej żonie (Emma Elizabeth Tillman). Ostatni album wokalisty, „Pure Comedy”, ukazał się 7 kwietnia 2017 roku.