Fatima i Niewinni Czarodzieje na urodzinach Warsoul

19 maja 2010
ok. 1 minuta czytania

Gwiazdami imprezy będą Fatima i Funkineven. Są to reprezentanci zdobywającej coraz większy rozgłos niezależnej londyńskiej wytwórni Eglo Records, której założycielem jest producent Floating Points. Fatima ze świetnym wyczuciem łączy nowoczesny soul z hiphopową zadziornością, psychodeliczną melodyką i londyńskim sznytem. Jej styl określany jest jako mix The Fugees z Sade, Quasimoto i Minnie Ripperton. Na scenie z Fatimą wystąpi producent Funkineven, którego debiutancka EP-ka „Kleer” zdobyła ogromne uznanie słuchaczy radia BBC Xtra. Jego brzmienie swobodnie oscyluje pomiędzy electro-funkiem, hip-hopem, soulem i nowoczesnym jazzem.

Podczas urodzin Warsoul dojdzie także do reaktywacji po 3-letniej przerwie producencko-didżejskiego duetu Niewinni Czarodzieje w składzie Maceo Wyro i Envee. Ponadto swoje didżejskie umiejętności zaprezentuje pochodzący z Krakowa Good Paul, a Maceo Wyro zapowiada również występy – niespodzianki.

Impreza rozpocznie się w sobotę 22 maja 2010 roku o godzinie 22:00 w klubie Powiększenie (Warszawa, Nowy Świat 27). Bilety w przedsprzedaży kosztują 20 zł, a w dniu imprezy 30 zł.